O nas


Aktualności


Programy


Projekty


Możesz Pomóc


 

Open'er Festiwal

Festiwal muzyczny Heineken Open’er organizowany jest w Polsce od 2003 roku przez agencję Alter Art oraz producenta piwa Heineken jako głównego sponsora. Festiwal, który co roku gromadzi około 40 tysięcy uczestników, uważany jest za jedno z najlepszych i najważniejszych wydarzeń muzycznych w Europie.

W tym roku, po raz pierwszy, organizatorzy postanowili zaprosić polskie organizacje pozarządowe i udostępnić im przestrzeń w miasteczku festiwalowym. Razem z innymi organizacjami, mieliśmy okazję zaprezentować się szerszej publiczności. Nasze stoisko, obwieszone kenijskiemi flagami, afrykańskimi tkaninami oraz zdjęciami ze szkoły Kogere Primary School, spotkało się z dużym zainteresowaniem uczestników festiwalu. Mieliśmy okazję nie tylko zaprezentować naszą działalność, ale również zebrać fundusze na realizację naszych projektów, sprzedając cegiełki i piękne kenijskie wyroby rękodzielnicze.

Gratulujemy i dziękujemy organizatorom festiwalu za tę możliwość! Wydarzenie, zarówno od strony artystycznej, jak i technicznej, było wielkim sukcesem. Mamy nadzieję, że również w przyszłorocznej edycji zagościmy w festiwalowym miasteczku!

Jestes

378234

gosciem