O nas


Aktualności


Programy


Projekty


Możesz Pomóc


Trwają przygotowania do tegorocznej edycji Ekipy Świętego Mikołaja!

Kolejny raz Fundacja Simba Friends włącza się w świąteczną akcję zbierania prezentów.

Ekipa Św. Mikołaja ma długą tradycję, sięgającą początku lat 90. Ideą akcji jest zebranie i dostarczenie prezentów świątecznych dzieciom z ubogich rodzin. Co roku, w wielu polskich domach, dzieci obchodzą Wigilię bez prezentów, gdyż taki wydatek przekracza możliwości finansowe ich bliskich. Zadaniem Ekipy jest dotrzeć do najbardziej potrzebujących i zapewnić im przynajmniej ten element świąt, który dzieciom sprawia największą radość – podarunki.

Tegoroczna edycja Ekipy Św.Mikołaja przygotowywana jest przez Towarzystwo Przyjaciół Pierwszego Społecznego Liceum Ogólnokształcącego, w którego skład wchodzą szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Główna zbiórka darów oraz siedziba akcji znajduje się w Liceum przy ul. Bednarskiej 2/4 w Warszawie.

Patroni medialni Ekipy w tym roku to:

Gazeta Wyborcza

Radio Pogoda oraz

TVP 3

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony Ekipy: www.ekipaswietegomikolaja.pl. Znajdziecie tam szczegółowe informacje o historii akcji, jej poprzednich oraz obecnych organizatorach i ich działaniach.

WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCĄ WESPRZEĆ TEGOROCZNĄ EKIPĘ I PRZEKAZAĆ DARY W RAMACH AKCJI ZBIERANIA PREZENTÓW PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM FUNDACJI LUB Z GŁÓWNYMI ORGANIZATORAMI EKIPY. WASZYM PODARUNKIEM MOŻECIE SPRAWIĆ RADOŚĆ DZIECIOM!

Kontakt:Fundacja Simba Friends: tel. (022) 533 49 02 / e-mail: office@simbafriends.orgEkipa Św. Mikołaja: ekipamikolaja@op.pl Więcej informacji na stronie www.ekipaswietegomikolaja.pl

-----------------------------------------------------------------------

Numer konta bankowego na które można wpłacać darowizny –

PKO Bank Polski S.A. I Oddział w Warszawie

56 1240 1037 1111 0010 0849 4901

Z dopiskiem „Ekipa Świętego Mikołaja”

Jestes

378236

gosciem