O nas


Aktualności


Programy


Projekty


Możesz Pomóc


Fundacja Simba Friends w Senacie RP.

W dniu 06 lutego prezes zarządu oraz koordynatorki Fundacji mieli przyjemność zaprezentować Projekt Kogere Primary School zebranym w jednej z sal senatu przedstawicielom MSZ-u, Ambasady Kanady, FED-u oraz organizacji pozarządowych realizujących projekty finansowane z puli środków Polsko-Kanadyjskiej Współpracy Rozwojowej.

Seminarium miało na celu promowanie zaangażowania Polski w świadczenie pomocy rozwojowej oraz podnoszenie świadomości tak obywateli, jak i decydentów. Organizatorom, czyli Fundacji Edukacja dla Demokracji, zależało więc na pokazaniu pozytywnych rezultatów najbardziej reprezentatywnych i atrakcyjnych projektów. Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, iż za taki właśnie uznano nasz projekt i został on wybrany do zaprezentowania podczas spotkania.

Prelegentem z ramienia Fundacji był prezes jej zarządu, James Ofwona. Podczas 10-minutowego wystąpienia zapoznał zgromadzonych z powodami realizacji projektu, jego ogólnym przebiegiem oraz z dumą zaprezentował fotografie ukazujące rezultaty naszej pracy.

Jestes

378236

gosciem