O nas


Aktualności


Programy


Projekty


Możesz Pomóc


Simba Friends zaproszona do Rwandy

    Prezes Fundacji Simba Friends został zaproszony do Rwandy na konferencję "Składniki sukcesu" organizowaną przez Pierwszą Damę Rwandy Panią Jeannette Kagame. Konferencja przygotowana jest przez Fundację Młodzieży Imbuto, która działa na rzecz aktywizacji, edukacji i rozwoju przedsiębiorczości młodych ludzi w Rwandzie.

    Zaproszenie na konferencję jest dla nas ogromnym zaszczytem i radością; żartobiliwie rzec można, iż "sława nas wyprzedza", gdyż o działaniach Simby Pani Kagame nie dowiedziała się z naszej inicjatywy. Otwartość innych krajów Afryki na doświadczenia polskich organizacji pozarządowych działających w krajach Południa potwierdza skuteczność programów wspieranych w ramach polskiej pomocy zagranicznej. Kolejny raz wyrażamy wdzięczność dla programu PKWR oraz dla Departamentu Współpracy Rozwojowej MSZ za okazane nam zufanie i wsparcie.

   Wyrazy wdzięczności i uznania za pracę w Fundacji składamy też wszystkim byłym i obecnym pracownikom Simby, wolontariuszom, darczyńcom i przyjaciołom; gdyż to ich zaangażowanie pozwala nam dziś cieszyć się owocami pracy i rozwijać.

    Konferencja w Kigali odbędzie się 4 kwietnia, a o jej przebiegu poinformujemy w Aktualnościach.

Jestes

378237

gosciem