O nas


Aktualności


Programy


Projekty


Możesz Pomóc


Uroczyste Otwarcie Laboratorium Komputerowego w Moshi

 

Szanowni Państwo,

Pragniemy serdecznie zaprosić; Państwa na uroczystość mającą na celu prezentację projektu "TEHAMA - technologie komputerowe kluczem do rozwoju regionu Kilimandżaro". Projekt ten realizowany jest przez Fundację Simba Friends przy współpracy z lokalnym partnerem - Mawenzi Teachers Resource Centre, dzięki środkom finansowym uzyskanym z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach programu POLSKA POMOC.

Realizację projektu rozpoczęliśmy pod koniec czerwca br. Po zakończeniu prac remontowo-adaptacyjnych pomieszczeń przeznaczonych na laboratorium komputerowe oraz warsztat IT, odbyły się szkolenia z zakresu obsługi komputerów i znajomości podstawowych programów.

Dotychczas już kilka grup uczestników zakończyło takie szkolenia z sukcesem. Obecnie kolejne grupy przygotowują się do egzaminu końcowego, po którym nastąpi uroczyste wręczanie certyfikatów potwierdzająych znajomość obsługi komputerów na poziomie średniozaawansowanym. Ten szczególny moment chcielibyśmy połączyć z prezentacją całego projektu szerszemu gronu oraz uroczystym przekazaniem naszego wspólnego dzieła partnerowi lokalnemu - MTRC.

Uroczystość odbędzie się w dniu 17 listopada 2008 r w mieście Moshi, region Kilimandżaro, północna Tanzania.

Państwa obecność będzie dla nas zaszczytem i dodatkowo podkreśli uroczysty charakter tego dnia.

Serdecznie zapraszamy,

Katarzyna Tadla i Patrycja Zanberg

koordynatorki projektu

 

Zaproszenie Program uroczystości

Jestes

378234

gosciem