Kto może pomóc?

Jak możesz pomóc?

Jak możesz pomóc?


Fundacja Simba Friends jest organizacją typu non-profit i nie czerpie żadnych korzyści z otrzymywanych środków. Jesteśmy jedynie POŚREDNIKIEM w niesieniu pomocy. Współpracując z nami nie wspierasz bezpośrednio NAS ale osoby, do których skierowana jest nasza pomoc: młodzież i instytucje oświatowe, z którymi współpracujemy. Zobacz: lista ośrodków, którym pomagamy.

Istnieje wiele sposobów niesienia pomocy. Wybierz ten, który wydaje Ci się najwłaściwszy:

Pomoc finansowa

Możesz skonkretyzować na jaki cel będzie przeznaczona Twoja dotacja lub też pozwolić jej pójść na konto "Simba Friends" aby wspomóc nasze przyszłe akcje. Pieniądze można wpłacać na konto:

Volkswagen Bank, 34 2130 0004 2001 0411 3171 0002

Pomoc materialna
Jeżeli dysponujesz następującymi rzeczami, które chcesz i możesz przekazać:

artykuły biurowe i szkolne (zeszyty, kredki, bloki rysunkowe, papier kolorowy, krepina, farby, papier do ksero i do drukarki itp.)
używany (ale sprawny!) komputer lub sprzęt biurowy
ubrania
książki
zabawki
żywność
meble

skontaktuj się z Fundacją/ tel. (022) 386 52 17/ fax (022) 863 22 60 / e-mail: office@simbafriends.org lub przyjdź do naszej siedziby w godz. 9-17 (pn-pt): ul. Górczewska 137, Warszawa


Współpraca
Jeśeli Twoja firma lub organizacja szuka współpracownika przy realizacji projektów lub chciałaby być naszym partnerem w działaniu - napisz do nas: office@simbafriends.org. Rozważymy wszystkie propozycje i odpowiemy na Twoje zapytania.


Forum dobrych pomysłów
Pieniądze i rzeczy mogą pomóc ale to nie wszystko. Czasem wystarczy DOBRY POMYSŁ. Podziel się nim z nami, napisz, co jeszcze możemy zrobić, jak inaczej moglibyśmy działać. Twój pomysł może dać początek nowym projektom i programom!


Wolontariat
Zostań naszym wolontariuszem, wybierz obszar naszej działalności, który jest Ci najbliższy i przyłącz się do ekipy Fundacji!

Jestes

377506

gosciem